غلیظ ایران ایرانی رسانه ای رسانه ها تروریستی

غلیظ: ایران ایرانی رسانه ای رسانه ها تروریستی گروه تروریستی حوادث تروریستی حوادث تروریستی تهران

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری توضیحات علی انصاریان راجع به حواشی برنامه «زابیواکا»

خاص برنامه جام جهانی ٢٠١٨ در یکی از تلویزیون های اینترنتی جهت دومین بار در طول یک هفته حاشیه ساز شد. بعد از آزاده صمدی این بار نوبت به علی انصاریان رسیده که به

توضیحات علی انصاریان راجع به حواشی برنامه «زابیواکا»

توضیحات علی انصاریان راجع به حواشی برنامه «زابیواکا»

عبارات مهم : میهمان

خاص برنامه جام جهانی ٢٠١٨ در یکی از تلویزیون های اینترنتی جهت دومین بار در طول یک هفته حاشیه ساز شد. بعد از آزاده صمدی این بار نوبت به علی انصاریان رسیده که به خاطر اتفاقات این برنامه حسابی خبرساز شود.

نام خواننده لس آنجلسی دردسرساز شد
«زابیواکا» برنامه ای است که به مناسبت جام جهانی در شبکه اینترنتی «آیو» تولید می شود. چند روز قبل آزاده صمدی از اجرای این برنامه به دلایل عجیبی منع شد و تهیه کننده «زابیواکا» تصمیم گرفت علی انصاریان و مجید یاسر را به عنوان مجریان تازه گزینش کند. در یکی از این برنامه ها، دورهمی فرانسوی که در کشور عزیزمان ایران دانشجوی زبان فارسی هست، حضور داشت. در بخشی از برنامه یاسر از این میهمان فرانسوی پرسش کرد که به کدام یک از خواننده های ایرانی علاقه دارد و در پاسخ این دانشجوی فرانسوی نام یکی از خواننده های لس آنجلسی را برد. هرچقدر هم مجید یاسر تلاش کرد سریعا این عنوان را جمع وجور کند، نتوانست و میهمان برنامه هم از اتفاقاتی که رخ می داد، تعجب کرده بود.

عموحسن هم گوش می دی؟!
علی انصاریان، بازیکن سابق تیم های استقلال و پرسپولیس که چندسالی است به صورت جدی به عرصه هنر و بازیگری ورود کرده، بعد از شنیدن نام آن خواننده لس آنجلسی نتوانست خودش را کنترل کند و به شکل جالبی تا چند دقیقه با صدای بلند خندید. انصاریان نه تنها قصد نداشت به ماجرا خاتمه بدهد؛ بلکه با پرسیدن پرسش عجیبی از میهمان فرانسوی برنامه ادامه داد: «عموحسن هم گوش می دی؟!» انصاریان به مجید یاسر می گفت؛ باید قبل از آمدن میهمان فرانسوی او را توجیه می کرد و می گفت که در پاسخ به سوالش چه بگوید! با دست به دست شدن این ویدیو در اینترنت حتی شایعه اخراج علی انصاریان از این برنامه بعد از آزاده صمدی به وجود آمد.

انصاریان: نمی توانستم خودم را کنترل کنم
علی انصاریان در گفت وگو با «شهروند» راجع به حواشی برنامه «زابیواکا» می گوید: «خودم فکر نمی کردم این ویدیو این قدر در اینترنت دیده شود. با این حال دیدم افراد زیادی ویدیوی این برنامه را روی صفحه خود گذاشتند و حتی گفته اند ١٠٠بار این ویدیو را دیده اند. به نظرم همین که در این فضا و با این پرسشها خیلی از مردم جهت دقایقی با دیدن این ویدیو لبخند روی لبشان آمده و خندیدند، مرا خوشحال می کند.»

وی همچنین می افزاید: «واقعا خودتان را جای من بگذارید؛ اصلا در آن لحظه نتوانستم جلوی خودم را بگیرم. این میهمان برنامه خارجی بود و اصلا نمی دانست که چنین حرفی را نباید در تلویزیون کشور عزیزمان ایران بزند. به هرحال این اتفاقات رخ می دهد و این ماجرا هم بامزه بود. واقعا در آن صحنه نمی شد کاری به جز خندیدن انجام داد. مجید می خواست قضیه را جمع کند ولی نتوانست و او هم خندید. این اتفاقات ناخودآگاه رخ می دهد و حتما همه تجربه آن را دارند.»

انصاریان در آخر در تصویر العمل به شایعه ممنوع الکارشدنش می گوید: «خدا را شکر که فعلا خبری از این حرف ها نیست و چیزی به من نگفتند. همان طور که گفتم، چیز خاصی نبوده و فقط باید خوشحال باشیم که مردم جهت دقایقی هم شده، خندیدند.»

توضیحات علی انصاریان راجع به حواشی برنامه «زابیواکا»

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: میهمان | برنامه | خواننده | فرانسوی | علی انصاریان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog